Telif Bildirimi

  • TeknoBilig.com’da yer alan tüm yazı ve makâleler, DMCA koruması altındadır.
  • TeknoBilig.com’da yer alan tüm yazı ve makâlelerin telif hakları sadece TeknoBilig.com’a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır ve izin alınmadan hiçbir şekilde kopyalama ve kullanım yapılamaz.
  • TeknoBilig.com’a ait yazı veya makâleyi, izin alarak başka internet sitesinde yayınlamak isteyenlerin, her bir yazı veya makâle için ayrı izin alması zorunludur.
  • TeknoBilig.com’a ait yazı veya makâlelerin izin alınarak, herhangi internet sitesi yayınında kullanılması halinde; ilgili yazı veya makâlenin başında veya sonunda, içeriğin alındığı sayfanın adresine (en az yayınlanan yazı veya makâle gövdesinin yazı karakterleriyle aynı yazı karakteri boyutuna sahip) aktif bağlantı (link) verilmesi zorunludur.
  • TeknoBilig.com’da yayınlanan yazı ve makâlelerde yer alan ve telif hakkıyla korunan görseller; telif hakkı sahipleri, ilgili sayfa içerisinde ayrıca belirtilmiş olarak yer alır.
  • TeknoBilig.com’da yer alan video içeriklerinin tamamı, 3. parti yazılım bileşenleri aracılığıyla harici-kaynaklardan getirilerek yayınlanmakta olup, videonun yayıncısı olan ilgili internet sitesinin ve/veya yayıncının telif hakkı uygulamalarına tâbidir.
  • TeknoBilig.com’da yayınlanan içeriğin, başka kişi veya kurumlara ait telif hakkını ihlâl ettiğini düşünüyorsanız; İletişim Formu aracılığıyla, ilgili içeriğin yazılı açıklaması ve URL adresini, telif hakkı ihlâl edilen içeriğin (varsa) URL adresi ile birlikte gönderiniz. İhlâl tespit edilmesi halinde, ilgili içeriğin TeknoBilig.com’dan kaldırılması yönünde gerekli işlem ivedilikle yapılacaktır.

 

Copyright © 2015 TeknoBilig.com Tüm Hakları Saklıdır.