Ubisoft’dan herkese ücretsiz 7 oyun hediye!

Ubisoft, kuruluşunun 30. yılı şerefine herkese, toplamda 200TL değerini aşan 7 adet PC oyununu hediye ediyor. UBI 30 kampanyası kapsamında, daha önceden ücretsiz olarak dağıtılan bu 7 oyunu kaçırmış veya tümünü alamamış olanlar için önemli bir fırsat sunan Ubisoft, 15-18 Aralık 2016 tarihlerinde, tümünü birden kazanma şansı sunuyor.

Kampanya sayesinde, Ubisoft’un Windows oyun platformu olan Uplay üyeleri, toplam değeri 200 lirayı aşan bu 7 oyuna birkaç tıklamayla sahip olabilecek. Bunun için öncelikle yüklü değilse, Uplay Windows uygulamasını bilgisayarına buradan indirip kurmanız, kurduğunuzda veya halihazırda kuruluysa hesabınıza giriş yapmanız gerekli. Uplay hesabı olmayanların da, hemen ücretsiz hesap açarak kampanyadan yararlanması mümkün.

Ubisoft Ücretsiz Hediye Oyun

Uplay uygulamasından hesabına giriş yapanların, kampanyadan faydalanmak için tek yapması gereken, karşılarına çıkacak UBI 30 kampanyasına tıklamak ve ücretsiz oyun paketindeki bazı oyunların yaş sınırlaması olduğuna ilişkin bildirimi kabul ettiğini belirten kutucuğu işaretlemek. Bundan sonra hediye edilen 7 adet oyunu Uplay kütüphanenize eklemek için yukarıdaki görselde de görebileceğiniz “Get Your Bundle” butonuna tıklamanız yeterli.

Ubisoft’un bu kampanyasıyla edineceğiniz ücretsiz oyunlar ve fiyatları:

Assassin’s Creed III (45,99 TL)
The Crew (68,99 TL)
Far Cry 3 – Blood Dragon (20,00 TL)
Prince of Persia: The Sands of Time (15,0 TL)
Tom Clancy’s Splinter Cell (15,00 TL)
Rayman Origins (22,99 TL)
Beyond Good and Evil (15,00 TL)

*Oyun fiyatları Steam’den alınmıştır.

DMCA.com Protection Status
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 1 oy ile 5,00/5
Yükleniyor...

TeknoBilig

TeknoBilig'in amacı, teknoloji ve bilim dünyasındaki günlük gelişmelerden seçilen ve dış kaynaklardan derinlemesine araştırılan konuları; sıkıcılıktan uzak, kendini tekrar etmeden ve özgün bir biçimde Türkçe makale ve haber yazılarına dökerek, www.teknobilig.com'da yayınlamaktır.