Far Cry Primal, tanıtım videosuyla duyuruldu!

Ubisoft, yayınladığı tanıtım videosuyla bir sonraki Far Cry oyununun Taş Devri’nde geçeceğini duyurdu. Far Cry Primal ile oyuncular, bir kabilenin üyesi olan ancak ava çıktıktan sonra pusuya düşürülen avcı grubun, ayakta kalan tek üyesi olan Takkar’ı yönetiyor.

Far Cry Primal, yayınlanan en son ve yeni videolarıyla birlikte bu yazımızda:

Far Cry Primal, oynanış videosuyla ön-siparişe açıldı!

İnsanların, yiyecek zincirinin en tepesinde yer almadığı bir dönemde geçen oyunda, insanlar için vahşi doğada hayatta kalmak, başlı başına zorlu bir görev olarak dikkat çekiyor. Oros adı verilen tehlikelerle dolu bölgede bulunan Takkar, devasa mamutlar, kılıç dişli kaplanlar, saldırgan rakip avcı gruplar ve benzeri sayısız tehlikelerle yüz yüze gelirken, kaybettiği kabilesini bulmaya çalışıyor.

İçine düştüğü macerada hayatta kalma becerilerini sonuna kadar kullanan Takkar, mızraklar ve oklar gibi ilkel silahların kullanıldığı oyunda, bir çok silahı çevreden topladığı gereçlerle yapmak zorunda. Ubisoft’un açıklamasına göre Far Cry Primal, bataklıklardan ormanlara kadar bir çok farklı arazide geçiyor.

Tüm Far Cry oyunlarında olduğu gibi, devasa bir açık dünyaya sahip olan Far Cry Primal’da geceleri ortaya çıkan bir çok tehlikeden korunmak için ateş hayati öneme sahip olacak. Oyunda ateş ayrıca çeşitli hayvanlara saldırmak veya düşmanın kontrolündeki bölgelere sızmak için kilit öneme sahip olacak.


Far Cry Primal duyuru videosu.

Oyuncuları, dünyanın uç köşelerinde, kanunun ve düzenin olmadığı ancak doğal güzelliklerle dolu bölgelerde hayatta kalma becerilerini sınamaya iten Far Cry serisi için Taş Devri dünyası, doğal, çekici ve bir o kadar da zorlu bir macera imkanı yaratmış görünüyor.

İlk olarak PlayStation 4 ve Xbox One konsol sürümleri çıkacağı açıklanan Far Cry Primal, 23 Şubat 2016’da oyun severlerle buluşacak. PC sürümünün çıkış tarihi ise fazla gecikmeyecek ve Mart ayı içerisinde piyasada olacak.

DMCA.com Protection Status
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 4 oy ile 4,50/5
Yükleniyor...

TeknoBilig

TeknoBilig'in amacı, teknoloji ve bilim dünyasındaki günlük gelişmelerden seçilen ve dış kaynaklardan derinlemesine araştırılan konuları; sıkıcılıktan uzak, kendini tekrar etmeden ve özgün bir biçimde Türkçe makale ve haber yazılarına dökerek, www.teknobilig.com'da yayınlamaktır.