Fallout 4’ün çıkış tarihi yaklaşırken Bethesda’dan yeni video

Fallout 4’ün barındırdığı yeniliklere ilişkin ince ayrıntıları gizlemeyi seçerek, serinin hayranlarında merak uyandıran yapımcı şirket Bethesda, oyuna duyulan merakı yayınladığı kısa videolarla canlı ve yüksek tutmayı başarıyor.

Son olarak 15 Ekim’de yayınladığı yeni videoda oyun hakkında verdiği yeni ipuçları ile birlikte, oyunun atmosferini de hissettirmeyi başaran Bethesda, 10 Kasım tarihinde aynı anda PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a gelecek Fallout 4’ü bekleyen oyuncuları daha da meraklandırdı.

Fallout 4, seride bir ilk olacak bir çok yenilikle ve geliştirmeyle birlikte geliyor. Bugüne kadar yayınlanan Fallout 4 videolarından anlaşıldığı kadarıyla oyunda bir köpek edinebilmek mümkün olacak. Yayınlanan videolarda oyun kahramanımızın yanında gezdiği ve çeşitli komutlarını dinlediği dikkat çeken bir Alman Kurdu görülüyor. Bethesda ayrıntılı bilgiler vermekten kaçınsa da, karakterin edineceği köpeğin, oyunda önemli bir rolü olacağı tahmin ediliyor.

Fallout 4: The Wanderer yani Gezgin adıyla yayınlanan son tanıtım videosu, canlı oynanış görüntülerinden oluşmasa da, etkileyici ve gerçekçi grafikleriyle göz dolduruyor. Canlı oynanış esnasında bu seviyede grafikler göremeyeceğimiz aşikar olsa da, Bethesda’nın muhteşem bir iş çıkardığını söylemek mümkün.

10 Kasım olan çıkış tarihine yaklaşık üç hafta kalmış olan Fallout 4’ün, oyun deneyimi olarak da aynı başarıyı sürdüreceğini umuyoruz. Oyunu ilk günden oynamaya başlamak isteyenler, şu anda ön-sipariş yoluyla satın alabilirler. Fallout 4’ün Xbox One sayfasında yapılan açıklamaya göre oyunun indirme boyutu 28.12 GB olacak. Fallout 4’ün PC versiyonunun sistem ihtiyaçlarını ise aşağıda bulabilirsiniz.

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Önerilen Sistem
Intel CPU Core i5-2300 Core i7 4790
AMD CPU AMD Phenom II X4 945 AMD FX-9590
Nvidia GPU GeForce GTX 550 Ti (2GB)  GeForce GTX 780 (3GB)
AMD GPU Radeon HD 7870 (2GB) Radeon R9 290X (4GB)
Bellek 8 GB RAM 8 GB RAM
İşletim S. 64-Bit Windows 7/8/10 64-Bit Windows 7/8/10
Disk Alanı 30 GB 30 GB
DMCA.com Protection Status
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 4 oy ile 4,75/5
Yükleniyor...

TeknoBilig

TeknoBilig'in amacı, teknoloji ve bilim dünyasındaki günlük gelişmelerden seçilen ve dış kaynaklardan derinlemesine araştırılan konuları; sıkıcılıktan uzak, kendini tekrar etmeden ve özgün bir biçimde Türkçe makale ve haber yazılarına dökerek, www.teknobilig.com'da yayınlamaktır.