CSR2 ile mobil oyuna konsol grafikleri geliyor

NaturalMotion şirketinin, 130 milyon indirme sayısına ulaşan efsane yarış oyunu CSR Racing’e devam oyunu geliyor. CSR2 adını taşıyacak olan oyun, CSR Racing’in üstün grafik çıtasını daha da yukarı taşıyor.

Firma tarafından yayınlanan ve iPhone 6’da kaydedilmiş oyun içi tanıtım görüntüleri, detayları ve grafik kalitesiyle göz doldurdu. Yayınlanan resimler ve video henüz oynanış görüntülerinden oluşmuyor olsa da, üçüncü yaşını doldurmuş olan CSR Racing’in grafik kalitesi, şirketin yeni oyununa olan güveni arttırıyor.

Yayınlanan CSR2 videosu

Şirketin CEO’sunun blogunda yaptığı açıklamaya göre; oyundaki her bir araç, koltuklarındaki dikişlere kadar, gerçek hayattaki güzelliğini, detaylarını ve özgünlüğünü, tamamıyla yansıtacak şekilde tasarlandı.

Şirket, her bir araca özgü detayları oyuna yansıtmak için; araç üreticileri, Ferrari, McLaren ve Pagani ile birlikte çalıştı. NaturalMotion‘a göre oyunun geliştirme ekibi, dünyanın en gelişmiş modelleme ve ışıklandırma tekniklerini kullanıyor.

CSR2 Ferrari

NaturalMotion şirketi, CSR Racing ve Clumsy Ninja oyunlarındaki başarısının ardından, ünlü mobil oyun devi Zynga tarafından, 2014 başlarında 500 milyon dolarlık bir anlaşmayla satın alınmıştı.

DMCA.com Protection Status
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 2 oy ile 3,50/5
Yükleniyor...

TeknoBilig

TeknoBilig'in amacı, teknoloji ve bilim dünyasındaki günlük gelişmelerden seçilen ve dış kaynaklardan derinlemesine araştırılan konuları; sıkıcılıktan uzak, kendini tekrar etmeden ve özgün bir biçimde Türkçe makale ve haber yazılarına dökerek, www.teknobilig.com'da yayınlamaktır.