Kullanım Şartları

  • TeknoBilig.com, ziyaretçilerinin ve kullanıcılarının kişisel bilgilerinin gizliliğine âzami ölçüde önem verir ve TeknoBilig.com sunucularında ziyaretçi ve kullanıcılara ilişkin hiçbir kişisel veri barındırılmamaktadır.
  • TeknoBilig.com sayfalarında, 3. parti yazılım bileşeni aracılığıyla yer alan harici-kaynaklı içerikten, ilgili içeriğin sağlayıcıları sorumludur.
  • TeknoBilig.com’da yer alan kullanıcı ve ziyaretçi yorumları, Disqus.com’a ait 3. parti yazılım bileşeni aracılığıyla ve Disqus.com altyapısını kullanarak harici-kaynaklı olarak sayfalarımızda yayınlanmakta olup, yorumculara ait, isim, takma ad, e-posta adresi ve IP adresi gibi kişisel bilgiler, hiçbir şekilde TeknoBilig.com sunucularında barındırılmamaktadır. Kullanıcı ve ziyaretçi yorumları ve ilgili yorum sahiplerinin, isim, takma ad, e-posta adresi, IP adresi gibi kişisel bilgilerinin güvenliği Disqus.com’un uluslararası Gizlilik İlkelerine tâbidir.
  • TeknoBilig.com sayfalarında yayınlanan kullanıcı ve ziyaretçi yorumlarındaki yazıların içeriğinden, sadece yorum sahipleri sorumludur ve TeknoBilig.com, yorumların içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. TeknoBilig.com; kullanıcı ve ziyaretçi yorumları ile bu yorum sahiplerinin kişisel bilgilerini içeren 3. parti harici-kaynaklarda barındırılan içerik ve verilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  • TeknoBilig.com’da yayınlanan yazı ve makâlelerin içeriğinden, ilgili yazı ve makâlenin yazarları sorumludur.

Kullanım Şartları’nın güncellendiği son tarih: 02 Eylül 2015

 

Copyright © 2015 TeknoBilig.com Tüm Hakları Saklıdır.