Star Wars temalı ürünler BİM’de satılacak!

Geçtiğimiz yıl mağazalarında satışa sunduğu Star Wars (Yıldız Savaşları) figürleriyle hepimize bir sürpriz yapan BİM; Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor filminin vizyona girişiyle birlikte yeniden Star Wars evrenine dönüyor.

Önümüzdeki hafta vizyona girecek yeni filmle birlikte, Star Wars temalı ürünlere yer vereceği açıklanan BİM’in, bu ürünleri mağazalarında kuracağı stantlarda, iki hafta boyunca satışa sunması bekleniyor. Ürünler, ülkemizde de tüm dünyayla aynı gün vizyona girecek yeni Yıldız Savaşları filminden bir gün sonra, 18 Aralık tarihinde BİM mağazalarında yer alacak.

BİM mağazalarında satışa sunulacak Star Wars temalı ürünler, çok çeşitli bir ürün portföyünü kapsamakta. Gelen ilk bilgilere göre ürünlerde yer alacak Star Wars temasını oluşturan karakter ve görsellerde çeşitlilik olup olmayacağı belirtilmemekle birlikte, hangi ürünlerin satışa çıkacağı belli oldu.

Star Wars Bim Şapka

Buna göre BİM mağazalarına gelecek Yıldız Savaşları temalı ürünler; seramik kupa, şapka, not defteri, uzun kollu tişört (S-M-L), yastık (35×35), çanta, el havlusu (50×90) ve banyo havlusundan (70×140) oluşacak. Üstelik diğer lisanslı Star Wars temalı ürünlerle kıyaslandığında, BİM’in sunduğu cazip fiyatlar dikkat çekiyor. Dolayısıyla satış süresi 2 hafta olarak açıklanmış olsa da, almayı düşündüğünüz temalı ürünün stokları bitmeden almak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Açıklanan satış fiyatı listesini aşağıda görebilirsiniz.

  • Seramik Kupa: 7TL
  • Şapka: 7TL
  • Not Defteri: 7TL
  • Uzun Kollu Tişört: 12,5 TL
  • Yastık: 12,5 TL
  • Çanta: 12,5 TL
  • 2’li El Havlusu: 12,5 TL
  • Banyo Havlusu: 12,5 TL
DMCA.com Protection Status
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 2 oy ile 4,50/5
Yükleniyor...

TeknoBilig

TeknoBilig'in amacı, teknoloji ve bilim dünyasındaki günlük gelişmelerden seçilen ve dış kaynaklardan derinlemesine araştırılan konuları; sıkıcılıktan uzak, kendini tekrar etmeden ve özgün bir biçimde Türkçe makale ve haber yazılarına dökerek, www.teknobilig.com'da yayınlamaktır.