Gizlilik İlkeleri

  • TeknoBilig.com, ziyaretçilerinin ve kullanıcılarının kişisel bilgilerinin gizliliğine âzami ölçüde önem verir ve TeknoBilig.com sunucularında ziyaretçi ve kullanıcılara ilişkin hiçbir kişisel veri barındırılmaz.
  • TeknoBilig.com, sayfalarda barındırılan 3. parti yazılım bileşenlerinin, kullanıcılarının ve ziyaretçilerinin gizlilik haklarını ihlâl edip etmediğine âzami ölçüde dikkat eder ancak 3. parti yazılım bileşenleri aracılığıyla, TeknoBilig.com’dan izin almaksızın gerçekleştirilen harici-kaynaklı gizlilik hakkı ihlâllerinden TeknoBilig.com sorumlu tutulamaz.
  • TeknoBilig.com sayfalarında yer alan 3. parti yazılım bileşeni aracılığıyla, TeknoBilig.com’dan izin almaksızın yerleştirilen ve gizlilik haklarını ihlal edebilecek her türlü harici-kaynaklı içerikten ve yerleştirilen çerezlerden (cookie) ilgili içeriğin sağlayıcıları sorumludur.
  • TeknoBilig.com sitesinde yayınlanan yazı, makâle ve görsellerin altında bulunan kullanıcı yorum sistemine eklenen yazı ve yorumların her türlü içeriği, Disqus.com’a ait 3. parti yazılım bileşeni aracılığıyla, harici-kaynaklı olarak yerleştirilmektedir. Kullanıcı ve ziyaretçiler, yorum sistemine giriş yapmaları halinde, Disqus.com’a ait Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkelerini kabul etmiş sayılırlar. Kullanıcı ve ziyaretçi yorumları ve ilgili yorum sahiplerinin, isim, takma ad, e-posta adresi, IP adresi gibi kişisel bilgileri hiçbir şekilde TeknoBilig.com sunucularında barındırılmamaktadır ve bu kişisel bilgilerin güvenliği, Disqus.com’un Gizlilik İlkelerine tâbidir.

 

Copyright © 2015 TeknoBilig.com Tüm Hakları Saklıdır.